Długopis zamiast drukarki 3D

Jeżeli drukowanie w 3D kojarzy ci się z dużym sprzętem oraz koniecznością przygotowania wolnej powierzchni roboczej, z pewnością zaskoczą cię możliwości długopisu Soyan.

  1. Druk 3D z długopisu
  2. Komu przyda się długopis 3D SOYAN RP800A?

Niewielkich wymiarów długopis 3D SOYAN RP800A dostępny jest w bardzo przystępnych cenach (pomiędzy 100 a 200 złotych) i pozwala… drukować w 3D bez konieczności inwestowania w drukarkę.

Druk 3D z długopisu

Pomimo niskiej ceny długopis sprawdzi się nie tylko jako zabawka dla najmłodszych pasjonatów technologii druku 3D. Produkt jest porządnie wykonany, a jego obudowa wygląda na solidną. Przed użyciem warto zapoznać się z zaleceniami producenta, co pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu.

Komu przyda się długopis 3D SOYAN RP800A?

W sieci można znaleźć wiele przykładów wydruków zrealizowanych z wykorzystaniem tego długopisu. Podobnie jak w przypadku innych ręcznych drukarek 3D, jakość uzyskanego efektu zależy od dokładności użytkownika. Jest to jednak przydatne narzędzie dla osób, które pracują nad prototypami oraz pracowników kreatywnych, którzy potrzebują zwizualizować tworzone projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *