Drukarka Zortrax – wydruki w technologii 3D dla profesjonalistów i nie tylko

Drukarka Zortrax – wydruki w technologii 3D dla profesjonalistów i nie tylko

Bez względu na to czy pragniesz rozszerzyć możliwość drukowania 3D w produkcji przemysłowej czy w prototypowaniu, drukarka 3D Zortrax daje Ci możliwość zarządzania kilkoma urządzeniami poprzez sieć Wi-Fi, dzięki czemu możesz trzymać rękę na pulsie bez obaw o utratę kontroli nad procesem drukowania. Dedykowane oprogramowanie Z-SUITE to nie tylko wysoka jakość wydruku i intuicyjny interfejs, ale też szereg korzyści, obok których nie sposób przejść obojętnie. Co więcej, z pomocą wbudowanej kamery możesz w komfortowy sposób śledzić postępy wydruku. Drukarki Zortrax to kompatybliny z wszystkimi typami filamentów sprzęt drukujący i gwarancja niezawodnej pracy w każdych warunkach. Wciąż nieprzekonany? Sprawdźmy zatem, co jeszcze drukarka Zortrax może nam zaoferować?

Łatwe zarządzanie wieloma urządzeniami, monitorowanie postępów oraz precyzja wydruków sprawiają, że drukarka 3D Zortarax stała się w pełni zintegrowanym technologicznie sprzętem, który dzięki swojej precyzji znalazł zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu – architekturze, lotnictwie i robotyce.

Drukarki 3D Zortrax – gwarancja niezawodności w oparciu o dedykowane materiały 

Jak już wspomnieliśmy zastosowań drukarek Zortrax 3D jest wiele, dzięki czemu powstające w wielu dziedzinach życia i pracy trójwymiarowe obiekty pomagają nam bliżej poznać interesujące nas zjawiska, ulepszyć produkcję a także zrewolucjonizować prace badawczo-rozwojowe. Dzięki wiernemu odwzorowaniu kształtów, możemy w pełni polegać na ich precyzji uzyskując idealne proporcje wydruku przestrzennego. Ten niezwykle kompatybilny i gotowy do pracy od razu po rozpakowaniu sprzęt w szczególności przydaje się w:

 • tworzeniu modeli architektonicznych
 • prototypowaniu produktów konsumenckich
 • produkcji na wielką skalę
 • drukowaniu materiałów edukacyjnych w technologii 3D
 • drukowaniu modeli medycznych, przydatnych zwłaszcza podczas tworzenia elementów rekonstrukcyjnych ciała
 • inżynierii kosmicznej i robotyce
 • prac motoryzacyjnych

Laboratoria przyszłości i nie tylko – drukarki Zortrax do zadań specjalnych

Drukarki 3D z oficjalnego sklepu dystrybutora Zortrax w pełni odpowiadają na projekt Laboratoria Przyszłości, oferujący kompleksowe zaopatrzenie szkół w drukarki 3D, kompatybilne filamenty, niezbędne oprogramowanie oraz narzędzia do kreatywnej nauki druku 3D, robotyki i programowania. Profesjonalizm i precyzja to cechy, które najwierniej oddają funkcjonalność drukarki Zortrax, która bez najmniejszych problemów jest w stanie pracować przez kilka godzin z nieporównywalną dokładnością.

Co jeszcze potrafią drukarki Zortrax? Ich modele możesz wyposażyć w takie dodatkowe akcesoria jak filtr HEPA redukujący odkształcenia, usuwający nieprzyjemny zapach i wyłapujący z powietrza najdrobniejsze zanieczyszczenia. Ponadto drukarka Zortrax:

 • została wyposażona w system bezpiecznego wznawiania wydruku
 • w kompatybilny sposób pracuje z materiałami typy flex czy nylon
 • jest wyposażona w mechaniczny czujnik końca materiału
 • gwarantuje szeroki wybór filamentów, obsługuje materiały nie tylko od dedykowanych ale także od zewnętrznych dostawców
 • posiada zaawansowany system chłodzenia 

Zakup drukarki 3D w oficjalnym sklepie dystrybutora Zortrax to gwarancja niezawodności i precyzji, która nie ma sobie równych. Rewolucyjna drukarka 3D zaprojektowana do wymagającej pracy to skuteczność, która zawsze się sprawdza w wielogodzinnym działaniu. Solidna jakość wykonania znacząco zmniejsza koszty konserwacji z zachowaniem najwyższej jakości wydruku. Drukarka Zortrax to inwestycja, która Cię w pełni usatysfakcjonuje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *